Idzie wiosna jak oświetlić ogród?

Idzie wiosna jak oświetlić ogród?

Może małymi krokami bo mamy luty ale można już coś w ogrodzie pokombinować. A konkretnie to chodzi mi tu o oświetlenie. Jak wykombinować aby elegancko oświetlić dom i ogród?

Oświetlenie na pewno montujemy przy głównym wejściu do domu, na tarasach i w ogrodzie. Oświetlenie do ogrodu charakteryzuje się takimi samymi motywami praktycznymi, jak we wnętrzach. Mam tu na myśli oświetlanie główne, wyodrębnianie ścieżek, wyeksponowanie najpiękniejszych elementów ogrodu, tak jak robimy to w naszym domu. Różnica jest jedynie w rodzaju oświetlenia. Chodzi o odporność na warunki atmosferyczne. Obecnie oświetlenie do ogrodu jest bardzo popularne a wybór wzorów jest jak tradycyjnego do wewnątrz.

Jest wiele firm, które się profesjonalnie zajmują architekturą ogrodu może by skorzystać skoro nam bardzo zależy. Światło może nam pomóc osiągnąć wiele dodatkowych niezwykłych efektów, wydobyć piękno roślin nocą i o zmierzchu ,oświetlenie ogrodu to możliwość zastosowania różnych lamp zewnętrznych w wielu miejscach w naszym ogrodzie. Każdy ogród jest inny i taki projekt to raczej indywidualne przedsięwzięcie.

Nie miałam nigdy ogrodu nie wiem dokładnie, jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, ale bardzo podoba mi się takie oświetlenie zamontowane przy ścieżce od dołu. Wygląda to moim zdaniem elegancko i ciekawie.

Brałbym lampy na energię słoneczną:)

ja korzystam z latarni na baterie słoneczne

mnie też podoba się oświetlenie na dole przy ścieżce, robi wrażenie:)

Ja też takie lubię 🙂